Čalouněná Postel Japp Ii Scandi Tmavě Šedá 160

Postel JAPP II s klasickým a elegantním vzhledem se stane vaším novým oblíbeným místem v ložnici. S vysokým čalouněným čelem,... více informací »
Čalouněná Postel Japp Ii Scandi Tmavě Šedá 160
Značka: Möbelix
6 999 Kč
Ověřit dostupnost
Postel JAPP II s klasickým a elegantním vzhledem se stane vaším novým oblíbeným místem v ložnici. S vysokým čalouněným čelem,...

Postel JAPP II s klasickým a elegantním vzhledem se stane vaším novým oblíbeným místem v ložnici. S vysokým čalouněným čelem, které má ozdobné knoflíkové prošívání, a s tmavě šedým textilním potahem si vás určitě získá. Pod potahem je pevný rám, vyrobený z masivního bukového a březového dřeva. Při celkových rozměrech cca 167 x 110 x 210 cm (Š x V x H) má postel JAAP II maximální nosnost 240 kilogramů a plochu ležení kolem 160 x 200 cm, která je vhodná pro dvě osoby. Atraktivní jsou také nožičky z bukového dřeva a plastu, díky kterým je design dokonalý. S touto postelí vnesete do ložnice moderní styl zařízení! Dostupná je i v jiných verzích. Matrace a vyobrazené lůžkoviny nejsou součástí balení. Veškeré potřebné příslušenství naleznete v našem internetovém obchodě. Upozornění: Toto zboží se nenachází v našich prodejnách. Objednat si jej můžete pouze přes e-shop Möbelix.  

Tento akční produkt Čalouněná Postel Japp Ii Scandi Tmavě Šedá 160 od dodavatele se skvělou pověstí Möbelix jde získat tady nyní opravdu levně. Cenově vychází na 6 999 Kč.