Čtyřnohá Židle Jasmin S

Čtyřnohá židle JASMIN je povedeným designovým kusem nábytku ve vintage stylu. S rozměry cca 55 x 81 x 66 cm (Š x V x H) boduje... více informací »
Čtyřnohá Židle Jasmin S
Značka: Möbelix
2 499 Kč
Ověřit dostupnost
Čtyřnohá židle JASMIN je povedeným designovým kusem nábytku ve vintage stylu. S rozměry cca 55 x 81 x 66 cm (Š x V x H) boduje...

Čtyřnohá židle JASMIN je povedeným designovým kusem nábytku ve vintage stylu. S rozměry cca 55 x 81 x 66 cm (Š x V x H) boduje také svými funkcemi a pohodlím. S výškou sedáku cca 50 cm a krásným tkaným látkovým potahem s diamantovým prošíváním si vás získá okamžitě. Pohodlné polstrování sestává s kvalitní pěny a pružin. Loketní opěrky o šířce přibližně 3 cm a otočení sedáku o 360° zajišťuje ještě větší pohodlí. Rám z kruhové trubky ze železa je lakován černě a zajišťuje optimání stabilitu s maximální nosností cca 120 kg. Ať už seskupené kolem jídelního stolu nebo jako individuální nábytek na chodbě nebo ve studovně – tato čtyřnohá židle přesvědčí!

Tento velmi oblíbený produkt Čtyřnohá Židle Jasmin S od populární značky Möbelix snadno můžete sehnat u nás teď opravdu levně! Cena od 2 499 Kč.