Dřevěná Postel Se Zásuvkami Till 180×20 0cm

Postel TILL je maximálně praktickým řešením pro menší místnosti. Její výhodou jsou zabudovány zásuvky, police a dokonce i... více informací »
Dřevěná Postel Se Zásuvkami Till 180x20 0cm
Značka: Möbelix
11 999 Kč
Ověřit dostupnost
Postel TILL je maximálně praktickým řešením pro menší místnosti. Její výhodou jsou zabudovány zásuvky, police a dokonce i...

Postel TILL je maximálně praktickým řešením pro menší místnosti. Její výhodou jsou zabudovány zásuvky, police a dokonce i noční stolky, které jednoduchým pohybem ruky opět zasunete do korpusu postele. Tímto ušetříte místo a využijete každý prostor pro odložení ať spodního prádla nebo jiných drobností. Je vyrobena z trvanlivého borovicového dřeva a její bílé provedení vnese do každého interiéru nádech plný čistoty. Plochu lůžka si můžete vybrat podle Vašich požadavků ze tří variant 140×200,160×200 nebo 180x200cm. Součástí postele je i rošt. Toto zboží se nenachází na našich prodejnách. Objednat si ho můžete přes internet nebo na každé prodejně.

Tento zlevněný produkt Dřevěná Postel Se Zásuvkami Till 180x20 0cm od značky Möbelix najdete právě teď za výhodnou cenu. Nyní lze objednat jen za 11 999 Kč.