Herní Židle Score Černá/šedá

 Bavte se hraním her po dlouhou dobu díky vysoké úrovni pohodlí při sezení na komfortní židli SCORE! Nábytek disponuje mnoha... více informací »
Herní Židle Score Černá/šedá
Značka: Möbelix
7 999 Kč
Ověřit dostupnost
 Bavte se hraním her po dlouhou dobu díky vysoké úrovni pohodlí při sezení na komfortní židli SCORE! Nábytek disponuje mnoha...

 Bavte se hraním her po dlouhou dobu díky vysoké úrovni pohodlí při sezení na komfortní židli SCORE! Nábytek disponuje mnoha možnostmi ručního nastavení pro dosažení co nejvyššího pohodlí. Zaujme otočným sedadlem o rozměrech přibližně 55 x 51 cm (Š x H) a variabilní výškou sedáku od cca 46 do 56 cm s pěnovou výplní. Židle má potah z koženky a kombinuje černou barvu s tmavě šedou. Ergonomicky správné sezení zajišťují výškově nastavitelné područky z černého plastu, jejichž výška se může pohybovat mezi cca 27 a 34 cm. Nábytek má maximální nosnost 120 kg. Pět koleček pro tvrdé podlahy slibuje plnou flexibilitu herní židle. Opěradlo je také ručně nastavitelné, a tak jej můžete zcela přizpůsobit vašim potřebám. Houpací mechanismus uvolňuje páteř a krk, odnímatelný bederní polštář zajišťuje ještě větší pohodlí při sezení. Upozornění o doručení:

Kvalitní a žádaný kus Herní Židle Score Černá/šedá originál od značky Möbelix snadno můžete najít zde nyní ve slevě! Akční cena již od 7 999 Kč.