Jídelní Stůl Frieda 160×90 Cm

Tento skvělý jídelní stůl šedé a přírodní barvy je trendovým lákadlem pro každý moderní domov a optimálně doplňuje... více informací »
Jídelní Stůl Frieda 160x90 Cm
Značka: Möbelix
4 499 Kč
Ověřit dostupnost
Tento skvělý jídelní stůl šedé a přírodní barvy je trendovým lákadlem pro každý moderní domov a optimálně doplňuje...

Tento skvělý jídelní stůl šedé a přírodní barvy je trendovým lákadlem pro každý moderní domov a optimálně doplňuje jídelní kout. Stůl vyhotovený s pracovní deskou z MDF šedé barvy a kónickými nohami z bukového dřeva má přímý a jasný vzhled. Zaoblené rohy desky stolu zajišťují více bezpečí. Tento jednoduchý, ale krásný kousek skandinávského designu zaručuje příjemnou a svěží atmosféru.
Neodolatelný produkt máte možnost nakoupit lehce tady a teď na našem webu v sekci jídelní stoly. Nyní získáte ještě ostatní produkty z této kategorie z pohodlí domova. U nás vám nabídneme víc, mrkněte na další vybrané produkty značky Möbelix. Výběr toho nejlepšího najdete níže. Tato značka Möbelix má v nabídce skvělé produkty. Vždyť to vidíte sami.

Oblíbený a kvalitní produkt Jídelní Stůl Frieda 160x90 Cm od značky Möbelix jednoduše pořídíte tady a teď právě téměř zdarma. Teď za akční cenu 4 499 Kč.