Jídelní Židle S Područkami Modrá

Táto elegantní židle v extravagantním designu kombinuje skandinávskou jemnost a útulnost se stylovou elegancí! Opulentní prostor... více informací »
Jídelní Židle S Područkami Modrá
Značka: Möbelix
3 999 Kč
Ověřit dostupnost
Táto elegantní židle v extravagantním designu kombinuje skandinávskou jemnost a útulnost se stylovou elegancí! Opulentní prostor...

Táto elegantní židle v extravagantním designu kombinuje skandinávskou jemnost a útulnost se stylovou elegancí! Opulentní prostor na sezení je čalouněný s modrou textilní látkou ze 100% polyesteru. Sedadlo zaujme hladkými zaoblenými liniemi, které přitažlivě ladí se čtyřmi kónickými nohami z masivního kaučukového dřeva, lakovaného vodou ředitelným lakem. Sedací část židle o rozměrech přibližně 56 x 80 x 50 cm (Š x V x H) je vyplněna měkkým molitanem, aby se na sedadle s rozměry asi 39 x 43 cm (Š x H) pohodlně sedělo. Maximální nosnost židle je 110 kg. Upozornění o doručení: Zboží bude doručeno přímo od výrobce spediční firmou. Speditér zboží vyloží na okraji cesty zadané adresy, z tohoto důvodu je třeba zajistit svépomocné odnesení zboží, a také vlastní výnos do domu. Doručení je uskutečněné prostřednictvím spediční firmy. O termínu doručení Vás bude kontaktovat kurýr, se kterým upřesníte přesné datum doručení. Upozornění: Toto zboží se nenachází v našich prodejnách. Objednat si jej můžetepouze přes e-shop Möbelix.

Tento designový produkt Jídelní Židle S Područkami Modrá lze nakoupit právě teď tady na našem webu v oblíbené sekci jídelní křesla. Získejte nové kousky z této rubriky v bezva akci! Populární výrobce Möbelix vás obohatí o velmi kvalitní výrobky za dobré peníze. To však není všechno, máme toho více! Mrkněte na další vybrané produkty od dodavatele Möbelix. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Neodolatelný produkt Jídelní Židle S Područkami Modrá od společnosti s výborným jménem Möbelix jde pořídit zde teď právě za výhodnou cenu! Akční ceny od 3 999 Kč.