Kanc. Kontajner Na Kolečkách Bílý

Dodání je zdarma. S tímto mobilním kontejnerem si vyberete diskrétní a stylový úložný prostor do své domácí kanceláře.... více informací »
Kanc. Kontajner Na Kolečkách Bílý
Značka: Möbelix
2 699 Kč
Ověřit dostupnost
Dodání je zdarma. S tímto mobilním kontejnerem si vyberete diskrétní a stylový úložný prostor do své domácí kanceláře....

Dodání je zdarma. S tímto mobilním kontejnerem si vyberete diskrétní a stylový úložný prostor do své domácí kanceláře. Kancelářský nábytek z dřevěného dekoru bílé barvy má rozměry přibližně 33 x 60 x 38 cm (Š x V x H) a snadno jej umístíte pod jakýkoliv pracovní stůl. Dobře se však bude vyjímat i samostatně, jen tak u zdi. Kancelářské potřeby můžete přehledně uložit do jedné otevřené přihrádky a za jedny dvířka, za kterými se nacházejí dvě další odkládací složky. Kovová úchytka stříbrné barvy podtrhuje jednoduchý a přímý design nábytku. Čtyři kolečka na tvrdou podlahu, vybavené funkcí zastavení, zajišťují stabilitu a dobrou manévrovatelnost. Nadčasový, zdrženlivý design činí z tohoto kontejneru správnou volbu pro mnohé styly zařízení. Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE, a zároveň je to zboží s doručením formou dropshipping. Co to pro Vás znamená? (Dropshipping) – rychlejší doručení – zboží jde přímo od dodavatele k Vám a ne z našich skladů nebo prodejen, z důvodu, abychom Vám toto zboží mohli nabí
Tento kvalitní výrobek Kanc. Kontajner Na Kolečkách máte možnost pořídit nyní tu v sekci kontejnery. Prozkoumejte skvělé výrobky ze zmíněné kategorie ve výprodejové akci. Tím ale však naše nabídka nekončí, náš sortiment je široký! Prozkoumejte u nás také další skvělé produkty od značky Möbelix. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Levný produkt Kanc. Kontajner Na Kolečkách Bílý od značky s dlouholetou tradicí Möbelix pořídíte tady za zcela nejnižší cenu. Výhodně za skvělou cenu 2 699 Kč.