Kasvo GRENOBLE 2F-R-1 cablo 10

Moderní rohová rozkládací sedací souprava s úložným prostorem. Sedáky jsou vyplněny vysokoelastickou pěnou na pružině vlnovec,... více informací »
Kasvo GRENOBLE 2F-R-1 Salvador 14
Značka: KASVO
34 320 Kč
Ověřit dostupnost
Moderní rohová rozkládací sedací souprava s úložným prostorem. Sedáky jsou vyplněny vysokoelastickou pěnou na pružině vlnovec,...

Moderní rohová rozkládací sedací souprava s úložným prostorem. Sedáky jsou vyplněny vysokoelastickou pěnou na pružině vlnovec, záhlavníky nastavitelné. Levá i pravá varianta. Možnost nákupu na splátky. Tento akční výrobek Kasvo GRENOBLE 2F-R-1 cablo můžete najít snadno tu na našem webu ve známé sekci sedací soupravy. Nyní můžete získat parádní produkty z této známé kategorie za outletovou cenu. To ovšem není všechno, u nás toho najdete mnohem více. Podívejte se taky na další vybrané kousky od dodavatele KASVO. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu. Přední výrobce KASVO má prvotřídní sortiment Nakupujte výhoděn u nás!

Nejprodávanější produkt Kasvo GRENOBLE 2F-R-1 cablo 10 pocházející od značky KASVO najdete tady za akční cenu! Nyní za akční cenu 34 320 Kč.