Komoda 4-You New Yuk02

Komoda ze série 4-YOU NEW v atraktivním barevném provedení s betonovým korpusem a s čelem v bílé, je skvělým řešením, jak... více informací »
Komoda 4-You New Yuk02
Značka: Möbelix
949 Kč
Ověřit dostupnost
Komoda ze série 4-YOU NEW v atraktivním barevném provedení s betonovým korpusem a s čelem v bílé, je skvělým řešením, jak...

Komoda ze série 4-YOU NEW v atraktivním barevném provedení s betonovým korpusem a s čelem v bílé, je skvělým řešením, jak ušetřit prostor a navíc harmonicky zapadá do téměř každého stylu bydlení. Díky svým kompaktním rozměrům a jednoduchému designu bude ladit v obývacím pokoji, jídelně, ložnici i předsíni.  Komoda s rozměry 50 x 85,4 x 34,6 cm (Š x V H) je vybavena 2 přihrádkami, 1 dveřmi a 1 zásuvkou. Díky této komodě si uděláte doma pořádek bez jakékoliv námahy. V naší nabídce máte na výběr i další velikosti a provedení nadčasového nábytku ze série 4-YOU NEW za výhodnou cenu. Tak neváhejte a kombinejte podle vašich představ!

Unikátní a oblíbený kus Komoda 4-You New Yuk02 od top výrobce Möbelix můžete pořídit na našich stránkách ve výprodejové akci. V akci od 949 Kč.