Komoda 4-You New Yuk04

Komoda ze série 4-YOU NEW v dekoru betonu s bílým čelem je atraktivním řešením jak ušetřit prostor a navíc harmonicky zapadá do... více informací »
Komoda 4-You New Yuk04
Značka: Möbelix
1 499 Kč
Ověřit dostupnost
Komoda ze série 4-YOU NEW v dekoru betonu s bílým čelem je atraktivním řešením jak ušetřit prostor a navíc harmonicky zapadá do...

Komoda ze série 4-YOU NEW v dekoru betonu s bílým čelem je atraktivním řešením jak ušetřit prostor a navíc harmonicky zapadá do téměř každého stylu bydlení. Komoda s rozměry 74 x 85,4 x 34,6 cm (Š x V x H) je vybavena pěti  přihrádkami za dvěma dveřmi a navíc dvěma zásuvkami. Praktické úchytky ve stříbrné barvě dotvářejí celkový elegantní vzhled. Díky této komodě si uděláte doma pořádek bez jakékoliv námahy. V naší nabídce máte na výběr i další velikosti a provedení nadčasového nábytku ze série 4-YOU NEW  za výhodnou cenu. Tak neváhejte a kombinujte podle vašich představ!

Tento velmi žádaný výrobek Komoda 4-You New Yuk04 originál od výrobce Möbelix snadno můžete najít na našich stránkách teď za výprodejovou cenu! Cena již od 1 499 Kč.