Konferenční Stolek Jamal Zlatý

Konferenční stolek JAMAL představuje opravdový poutač díky svému výrazně osobitému stylu v tepaném vzhledu. Jeho design navíc... více informací »
Konferenční Stolek Jamal Zlatý
Značka: Möbelix
8 529 Kč
Ověřit dostupnost
Konferenční stolek JAMAL představuje opravdový poutač díky svému výrazně osobitému stylu v tepaném vzhledu. Jeho design navíc...

Konferenční stolek JAMAL představuje opravdový poutač díky svému výrazně osobitému stylu v tepaném vzhledu. Jeho design navíc umožňuje velkou mobilitu i všestrannost z hlediska umístění ve vašem bytě. Zlatě zbarvený povrch vyrobený z leštěného hliníku dává stolku jemný lesk a okouzlující nádech Orientu. Ať už sedíte na gauči, nebo přímo na podlaze – konferenční stolek o průměru cca 60 cm a výšce cca 36 cm vás zve k pohodlnému sezení či meditaci pro chvíle klidu. Stylový konferenční stolek lze zatížit maximálně 20 kg. Upozornění o doručení: Zboží bude doručeno přímo od výrobce spediční firmou. Speditér zboží vyloží na okraji cesty zadané adresy; z tohoto důvodu je třeba zajistit svépomocné odnesení zboží a také vlastní výnos do domu. Doručení provádí spediční firma. O termínu dodávky zboží Vás bude informovat kurýr, se kterým se domluvíte na přesném datu. Upozornění: Toto zboží se nenachází v našich prodejnách. Objednat si jej můžete pouze přes e-shop Möbelix.
Tento nejprodávanější produkt Konferenční Stolek Jamal Zlatý je dostupný nyní tady na webu v populární kategorii odkládací stolky! Připravili jsme pro vás parádní zboží z této známé rubriky za internetové ceny. Výrobce Möbelix nabízí prvotřídní produkty.

Oblíbený a akční výrobek Konferenční Stolek Jamal Zlatý originál od výrobce Möbelix můžete sehnat tady levně! Ceny od 8 529 Kč.