Konferenční Stolek Karam Zlatý

Konferenční stolek KARAM představuje opravdový poutač díky svému výrazně osobitému stylu. Jeho oválný tvar navíc umožňuje... více informací »
Konferenční Stolek Karam Zlatý
Značka: Möbelix
6 049 Kč
Ověřit dostupnost
Konferenční stolek KARAM představuje opravdový poutač díky svému výrazně osobitému stylu. Jeho oválný tvar navíc umožňuje...

Konferenční stolek KARAM představuje opravdový poutač díky svému výrazně osobitému stylu. Jeho oválný tvar navíc umožňuje velkou mobilitu i všestrannost z hlediska umístění ve vašem bytě. Zlatě zbarvený povrch vyrobený z leštěného hliníku dává stolku jemný lesk a okouzlující nádech Orientu. Ať už sedíte na gauči, nebo přímo u stolku na podlaze – konferenční stolek o průměru cca 75 cm a výšce cca 31 cm vás zve k pohodlnému sezení a chvíle odpočinku. Stylový konferenční stolek lze zatížit maximálně do 20 kg. Upozornění o doručení: Zboží bude doručeno přímo od výrobce spediční firmou. Speditér zboží vyloží na okraji cesty zadané adresy; z tohoto důvodu je třeba zajistit svépomocné odnesení zboží a také vlastní výnos do domu. Doručení provádí spediční firma. O termínu dodávky zboží Vás bude informovat kurýr, se kterým se domluvíte na přesném datu. Upozornění: Toto zboží se nenachází v našich prodejnách. Objednat si jej můžete pouze přes e-shop Möbelix.

Akční výrobek Konferenční Stolek Karam Zlatý od značky Möbelix můžete pořídit tady teď právě ve slevě! Aktuálně v akci za 6 049 Kč.