Konferenční Stolek Rahi Stříbrný

Oválný konferenční stolek RAHI představuje stylový poutač pro váš obývací pokoj díky svému jednoduchému designu s... více informací »
Konferenční Stolek Rahi Stříbrný
Značka: Möbelix
6 009 Kč
Ověřit dostupnost
Oválný konferenční stolek RAHI představuje stylový poutač pro váš obývací pokoj díky svému jednoduchému designu s...

Oválný konferenční stolek RAHI představuje stylový poutač pro váš obývací pokoj díky svému jednoduchému designu s orientálním nádechem. Osobitý kus nábytku ve stříbrné barvě je vyroben z leštěného hliníku, čímž dostává jemný lesk a styl. Stolek je ručně tepaný, každý jeden kousek je proto výjimečný! Ať už sedíte na gauči, nebo přímo u stolku na podlaze – konferenční stolek o průměru cca 61 cm a výšce cca 40,5 cm vás zve k pohodlnému posezení s hosty nebo o samotě s dobrou knihou. Stylový konferenční stolek nabízí prostor pro tiskoviny, dekorace či občerstvení s maximální nosností do 20 kg a jeho prostý design zaručuje, že váš obývací pokoj nebude působit přetíženě. Spodní hrana je navíc zaoblená, takže stolek neničí podlahu. Pro interiér s orientálním nádechem nepotřebujete džina z kouzelné lampy, ale tento kulatý hliníkový konferenční stolek ve stříbrných barvách! Šíří ve vašem domě silný dotek 1001 nocí a leštěný povrch svůdně září. Aby to tak zůstalo, je nejlepší k čištění používat pouze vlažnou bavlněnou látku.   Upozornění o doručení: Zboží bude doručeno přímo od v&

Unikátní výrobek Konferenční Stolek Rahi Stříbrný od známé společnosti Möbelix jednoduše naleznete právě nyní levně! Nabídka od 6 009 Kč.