Konferenční Stolek Rahi Zlatý

Oválný konferenční stolek RAHI představuje stylový poutač pro váš obývací pokoj díky svému jednoduchému designu s... více informací »
Konferenční Stolek Rahi Zlatý
Značka: Möbelix
6 099 Kč
Ověřit dostupnost
Oválný konferenční stolek RAHI představuje stylový poutač pro váš obývací pokoj díky svému jednoduchému designu s...

Oválný konferenční stolek RAHI představuje stylový poutač pro váš obývací pokoj díky svému jednoduchému designu s orientálním nádechem. Osobitý kus nábytku ve zlaté barvě je vyroben z leštěného hliníku, čímž dostává jemný lesk a styl. Ať už sedíte na gauči, nebo přímo u stolku na podlaze – konferenční stolek o průměru cca 61 cm a výšce cca 40,5 cm vás zve k pohodlnému posezení s hosty nebo o samotě s dobrou knihou. Stylový konferenční stolek nabízí prostor pro tiskoviny, dekorace či občerstvení s maximální nosností do 20 kg a jeho prostý design zaručuje, že váš obývací pokoj nebude působit přetíženě. Upozornění o doručení: Zboží bude doručeno přímo od výrobce spediční firmou. Speditér zboží vyloží na okraji cesty zadané adresy; z tohoto důvodu je třeba zajistit svépomocné odnesení zboží a také vlastní výnos do domu. Doručení provádí spediční firma. O termínu dodávky zboží Vás bude informovat kurýr, se kterým se domluvíte na přesném datu. Upozornění: Toto zboží se nenachází v našich prodejnách. Objednat si jej můžete pouze přes e-shop Möbelix.

Tento kvalitní a levný výrobek Konferenční Stolek Rahi Zlatý pocházející od značky Möbelix jednoduše můžete najít právě nyní levně! Nyní za akční cenu 6 099 Kč.