Konferenční Stolek Stango Dekor Buk

Upozornění: Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE, a zároveň je to zboží s doručením formou dropshipping. Co to pro Vás... více informací »
Konferenční Stolek Stango Dekor Buk
Značka: Möbelix
2 399 Kč
Ověřit dostupnost
Upozornění: Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE, a zároveň je to zboží s doručením formou dropshipping. Co to pro Vás...

Upozornění: Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE, a zároveň je to zboží s doručením formou dropshipping. Co to pro Vás znamená? (Dropshipping) – rychlejší doručení – zboží jde přímo od dodavatele k Vám a ne z našich skladů nebo prodejen, z důvodu, abychom Vám toto zboží mohli nabídnout levněji   Nicméně pokud si budete přát zboží vrátit nebo reklamovat, zboží je nutné poslat dobře zabalený od Vás přímo k dodavateli, nakolik se zboží v našich prodejnách nenachází.  Upozornění o doručení:Möbelix vám může nabídnout vynikající výrobky To ale však není vše, naše nabídka je široká. Podívejte se taky na další prověřené zboží od dodavatele Möbelix. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento designový produkt Konferenční Stolek Stango Dekor Buk originál od značky Möbelix je k dispozici zde nyní extra výhodně! K sehnání zrovna v akci za 2 399 Kč.