Konferenční Stolek Stango Medový Dub

Upozornění: Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE, a zároveň je to zboží s doručením formou dropshipping. Co to pro Vás... více informací »
Konferenční Stolek Stango Medový Dub
Značka: Möbelix
2 399 Kč
Ověřit dostupnost
Upozornění: Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE, a zároveň je to zboží s doručením formou dropshipping. Co to pro Vás...

Upozornění: Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE, a zároveň je to zboží s doručením formou dropshipping. Co to pro Vás znamená? (Dropshipping) – rychlejší doručení – zboží jde přímo od dodavatele k Vám a ne z našich skladů nebo prodejen, z důvodu, abychom Vám toto zboží mohli nabídnout levněji   Nicméně pokud si budete přát zboží vrátit nebo reklamovat, zboží je nutné poslat dobře zabalený od Vás přímo k dodavateli, nakolik se zboží v našich prodejnách nenachází.  Upozornění o doručení:v oblíbené sekci odkládací stolky. Získejte parádní zboží ze zmíněné sekce za super peníze! Náš sortiment je široký, podívejte se také na další skvělé produkty od výrobce Möbelix. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu. Značka Möbelix vás obohatí o vysoce kvalitní produkty. Udělejte si radost!

Výjimečný kus Konferenční Stolek Stango Medový Dub od značky Möbelix pohodlně pořídíte v naší online nabídce až neuvěřitelně levně. K sehnání zrovna v akci za 2 399 Kč.