Kontejner Na Kolečkách Lona Maxi Š: 42 Cm Dekor Dub

Dodání je zdarma. Všestranné kusy nábytku ze série LONA splní každé přání po individuálně řešené zakázce, a to jak... více informací »
Kontejner Na Kolečkách Lona Maxi Š: 42 Cm Dekor Dub
Značka: Möbelix
5 499 Kč
Ověřit dostupnost
Dodání je zdarma. Všestranné kusy nábytku ze série LONA splní každé přání po individuálně řešené zakázce, a to jak...

Dodání je zdarma. Všestranné kusy nábytku ze série LONA splní každé přání po individuálně řešené zakázce, a to jak barevností, velikostí, tak vybavením. Mobilní kontejner LONA MAXI dubové barvy má jasné linie a chytře doplní váš pracovní stůl. Ve čtyřech zásuvkách s komfortním vysouváním naleznete dostatek místa pro všechny běžné kancelářské potřeby, které chcete mít na dosah při každodenní kancelářské práci. Nábytek je vyroben z dřevěného dekoru dub sonoma, který je ještě potažen melaminovou pryskyřicí, což zajišťuje snadnou údržbu a odolnost. Skříňka stojí na čtyřech černých kolečkách z plastu na tvrdé podlahy, které mají také funkci zastavení. Pojízdný kontejner LONA MAXI se svými rozměry kolem 42 x 57 x 80 cm (Š x V x H) bez námahy zapadne do vašeho pracovního prostoru a snadno si najde místo pod běžně vysokým pracovním stolem, ale dobře se hodí také jako samostatný, doplňkový prvek v pracovně. Užijte si více volného místa na stole s tímto chytrým a mobilním kusem nábytku! Objevte další nábytek ze série LONA a navrhněte si svoji individuální, funkční domácí kancel&aa

Ve slevě kousek Kontejner Na Kolečkách Lona Maxi Š: 42 Cm Dekor Dub od společnosti s úžasnou pověstí Möbelix máte možnost najít teď za výhodné peníze. Levně za cenu 5 499 Kč.