Kuchyňská Linka Se Spotřebičmi Shadow – Šedá, Š: 150 Cm

Kuchyňská řada SHADOW vás obklopí moderním vzhledem, ve kterém budete rádi trávit čas. Zde si můžete připravit skvělá menu a... více informací »
Kuchyňská Linka Se Spotřebičmi Shadow - Šedá
Značka: Möbelix
20 999 Kč
Ověřit dostupnost
Kuchyňská řada SHADOW vás obklopí moderním vzhledem, ve kterém budete rádi trávit čas. Zde si můžete připravit skvělá menu a...

Kuchyňská řada SHADOW vás obklopí moderním vzhledem, ve kterém budete rádi trávit čas. Zde si můžete připravit skvělá menu a rychlé občerstvení ve stylovém prostředí, které charakterizuje světlý dubový dekor San Remo s čedičově šedými předěly. Rozsáhlý výběr kuchyňských skříněk a pracovních desek vám umožní přizpůsobit design vašim potřebám. Jednoduše si vyberte tu správnou kombinaci pro svou novou kuchyni z řady závěsných skříněk, spodních skříněk, skříněk s možností přestavby a rohových skříněk. Tato okouzlující kuchyně v kompaktním formátu splňuje všechny požadavky na každodenní vaření! Bloková kuchyně G-150-1009-000 S kuchyňskou linkou G-150-1009-000-SHADOW získáte solidní základní vybavení kuchyně. Tři skříňky nahoře a tři skříňky dole se vejdou na šířku přibližně 150 cm. Kromě několika přihrádek na talíře, hrnce nebo sklenice s výklopnými dvířky na obou stranách najdete zásuvku na příbory nebo různé kuchyňské doplňky, dřez a dvoudílnou sadu spotřebičů s chladničkou a dvouzónovou varnou deskou Ceran. Brzy tak můžete pozvat první hosty na večeři. Rozměry a provedení Přibližná šířka v cm: 150 Přibližná pracovní výška v cm: 85 Přední strana: čedičově šedá Kostra: dub San Remo Pracovní deska: dub San Remo Kuchyňské skříňky Počet spodních skříněk: 3 Počet vysokých nástěnných jednotek:
Tento designový kousek lze pořídit rovnou tady u nás v populární kategorii kuchyňské bloky včetně spotřebičů! Vyberte si nové výrobky ve zmíněné kategorii za nejnižší cenu! To není všechno, náš sortiment je ale široký! U nás totiž najdete více skvělých kousků od značky Möbelix. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Značka Möbelix svým zákazníkům nabízí top sortiment

Velmi prodávaný produkt Kuchyňská Linka Se Spotřebičmi Shadow - Šedá, Š: 150 Cm od společnosti s dlouholetou tradicí Möbelix dostanete momentálně v naši nabídce skutečně levně. Nabídky od 20 999 Kč.