Manželská Postel S Čalouněným Záhlavím Sapporo, 180×200 Cm

Hledáte přímý a puristický design pro svou ložnici? Výsledek docílíte i pomocí této postele z dřevěného dekoru a koženky... více informací »
Manželská Postel S Čalouněným Záhlavím Sapporo
Značka: Möbelix
11 999 Kč
Ověřit dostupnost
Hledáte přímý a puristický design pro svou ložnici? Výsledek docílíte i pomocí této postele z dřevěného dekoru a koženky...

Hledáte přímý a puristický design pro svou ložnici? Výsledek docílíte i pomocí této postele z dřevěného dekoru a koženky šedé a tmavošedé – grafitové barvy. Postel s velikostí přibližně 189 x 93 x 210 cm (Š / V / H) podtrhuje svůj puristický vzhled podstavcem v barvě, která ladí s tělem světle šedé barvy. Koženkou čalouněné čelo postele antracitové barvy je příjemným zvýrazněním celého modelu. Ofsetové příčně švy šikovně ohraničují lehací plochu asi 180 x 200 cm. Korpus postele je pokryt dekorativní fólií a je možné ho mýt i vodou. Upozornění: Dodává se bez matrací a roštů. Vyobrazené dekorace nejsou součástí balení. 

Tento kvalitní a levný produkt Manželská Postel S Čalouněným Záhlavím Sapporo, 180x200 Cm originál od značky Möbelix jednoduše najdete teď opravdu levně. Akční cena již od 11 999 Kč.