Nástavec Na Skříň Karo, Bílá/dub Wotan

Rozšiřte svou skříň KARO o další prostor se dvěma dveřmi. Pomocí vrchní skříňky KARO získáte další úložný prostor a... více informací »
Nástavec Na Skříň Karo
Značka: Möbelix
2 299 Kč
Ověřit dostupnost
Rozšiřte svou skříň KARO o další prostor se dvěma dveřmi. Pomocí vrchní skříňky KARO získáte další úložný prostor a...

Rozšiřte svou skříň KARO o další prostor se dvěma dveřmi. Pomocí vrchní skříňky KARO získáte další úložný prostor a můžete optimálně využít výšku místnosti. Rozměry skříňky jsou přibližně 91 x 39 x 54 cm (Š/V/H) a je vybavena 2 dveřmi. Je vyhotovena v dubové dekoraci Wotan / alpské bílé. V kombinaci s dvoudveřovou skříní KARO dosáhnou šatní prvky celkovou výšku přibližně 236 cm.  Poznámka: možnost výběru jiných barev.Horní deska skříně je bez povrchové úpravy, není olaminovaná. Oblíbený a akční kus dostanete bez obtíží tu na stránkách zařazený v sekci nástavce na skříně! Nyní získáte ještě ostatní výrobky z této oblíbené rubriky ve výprodejové akci. Náš sortiment je ale široký, máme v nabídce však také další kvalitní produkty od výrobce Möbelix. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Oblíbený dodavatel Möbelix dodává velmi kvalitní zboží

Levný výrobek Nástavec Na Skříň Karo, Bílá/dub Wotan originál od značky Möbelix jednoduše seženete právě nyní skutečně výhodně! Nabídky od 2 299 Kč.