Nástěnné Zrcadlo Messina

Praktické zrcadlo vás přesvědčí svým klasickým a jednoduchým designem. Zrcadlo s rozměry 35 x 140 cm (š / v) lze upevnit na... více informací »
Nástěnné Zrcadlo Messina
Značka: Möbelix
629 Kč
Ověřit dostupnost
Praktické zrcadlo vás přesvědčí svým klasickým a jednoduchým designem. Zrcadlo s rozměry 35 x 140 cm (š / v) lze upevnit na...

Praktické zrcadlo vás přesvědčí svým klasickým a jednoduchým designem. Zrcadlo s rozměry 35 x 140 cm (š / v) lze upevnit na stěnu vodorovně i svisle. Díky 4 páskám na upevnění, které jsou součástí balení, si vaše zrcadlo upevníte na požadované místo rychle a jednoduše.Tento skvělý kousek lze sehnat bezprostředně na našich stránkách v populární kategorii zrcadla. Připravili jsme pro vás ještě jiné zboží z této populární sekce za internetové ceny. To však není vše, u nás vám nabídneme víc! Prozkoumejte u nás taky další kvalitní produkty značky Möbelix. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu. Tato značka Möbelix dlouhodobě dodává skvělý sortiment.

Tento diskontní kus Nástěnné Zrcadlo Messina od odblíbeného výrobce Möbelix můžete sehnat tady a teď právě téměř zdarma! Právě teď jen za 629 Kč.