Noční Stolek Filou Šířka 46cm

Noční stolek ze série FILOU se stane užitečným i vzhledným pomocníkem u postele. Byl vyroben s bílým dekorem, který doplňují... více informací »
Noční Stolek Filou Šířka 46cm
Značka: Möbelix
1 699 Kč
Ověřit dostupnost
Noční stolek ze série FILOU se stane užitečným i vzhledným pomocníkem u postele. Byl vyroben s bílým dekorem, který doplňují...

Noční stolek ze série FILOU se stane užitečným i vzhledným pomocníkem u postele. Byl vyroben s bílým dekorem, který doplňují ozdobné knoflíkové úchytky v barvě zinku a černé nožičky. Stolek o rozměrech cca 43 x 38 x 40 cm (Š/V/H) poskytuje odkládací vrchní plochu pro budík a lampu, dvě zásuvky lze využít k odložení rozečtené knihy, kosmetiku a jiné drobnosti. Doplňte tento noční stolek i o ostatní nábytek ze série FILOU! S tímto nábytkem si vybíráte certifikovaný produkt, vyrobený v Německu, který zároveň splňuje požadavky „BQ – Alliance for Quality“ a nese značku kvality „DIN EN ISO 9001“. Upozornění: Toto zboží se nenachází v našich prodejnách. Objednat si jej můžete pouze přes e-shop Möbelix nebo na požádání v kamenných prodejnách.  

Výjimečný a žádaný kus Noční Stolek Filou Šířka 46cm od kvalitní značky Möbelix získáte nyní opravdu výhodně! Akční cena 1 699 Kč.