Odkládací Stolek Sheesham

Dodání je zdarma.     Tento příruční stolek nabízí vzrušující kombinaci obdélníkové stolové desky, silné asi 45 mm a... více informací »
Odkládací Stolek Sheesham
Značka: Möbelix
4 179 Kč
Ověřit dostupnost
Dodání je zdarma.     Tento příruční stolek nabízí vzrušující kombinaci obdélníkové stolové desky, silné asi 45 mm a...

Dodání je zdarma.     Tento příruční stolek nabízí vzrušující kombinaci obdélníkové stolové desky, silné asi 45 mm a vyrobené z masivního sheeshamového dřeva, a tří rozšířených černých noh, vyrobených z lakovaného železa. Vyvýšený okraj desky mu přidává na atraktivitě. Tento malý stolek má rozměry přibližně 45 x 48 x 40 cm (Š x V x H) a nosnost až 30 kilogramů. Je mimořádně všestranný a skvěle se hodí do chodby, obývacího pokoje nebo jako noční stolek vedle postele!  Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE, a zároveň je to zboží s doručením formou dropshipping. Co to pro Vás znamená? (Dropshipping) – rychlejší doručení – zboží jde přímo od dodavatele k Vám a ne z našich skladů nebo prodejen, z důvodu, abychom Vám toto zboží mohli nabídnout levněji   Nicméně pokud si budete přát zboží vrátit nebo reklamovat, zboží je nutné poslat dobře zabalený od Vás přímo k dodavateli, nakolik se zboží v našich prodejnách nenachází.  Upozornění o doručení: Zboží bude doručeno přímo od výrobce

Tento oblíbený kus Odkládací Stolek Sheesham od odblíbeného výrobce Möbelix snadno pořídíte tady a teď opravdu levně. Akční ceny již od 4 179 Kč.