Odkladací Stolek Sledo Maxi Buk

Vrácení a reklamace zboží Vrácení zboží v zákonné lhůtě do 14 dnů bez udání důvodu proběhne následovně: zákazník... více informací »
Odkladací Stolek Sledo Maxi Buk
Značka: Möbelix
1 799 Kč
Ověřit dostupnost
Vrácení a reklamace zboží Vrácení zboží v zákonné lhůtě do 14 dnů bez udání důvodu proběhne následovně: zákazník...

Vrácení a reklamace zboží Vrácení zboží v zákonné lhůtě do 14 dnů bez udání důvodu proběhne následovně: zákazník nepoškozené a nepoužité zboží řádně zabalí. Kontaktuje naše zákaznické oddělení shop@moebelix.sk, odkud obdrží prostřednictvím e-mailu ‚vygenerovaný adresní štítek‘ pro zpětné odeslání. Vytištěný štítek zákazník nalepí na balík a odnese na poštu. Pošta balík bezplatně převezme. Poštovné náklady zákazník neplatí, jsou hrazeny v plné výši dodavatelem. Zboží se nepředává na našich prodejnách, nakolik se tam toto zboží nenachází. Reklamace zboží: zákazník kontaktuje naše zákaznické oddělení shop@moebelix.sk kde ho budou pracovnice informovat o dalším postupu.Tento zlevněný produkt získáte již dnes na našich stránkách ve známé sekci odkládací stolky! Prozkoumejte parádní výrobky z této kategorie za výhodnou cenu. Nebojte, v nabídce toho máme víc, podívejte se taky na více skvělých produktů od dodavatele Möbelix. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Tento levný výrobek Odkladací Stolek Sledo Maxi Buk od výrobce Möbelix najdete na našich stránkách nyní za akční cenu! Akční cena od 1 799 Kč.