Paspartový Rám Feldkirch 9, 271/229

Šikovné předělané: S paspartovým rámem FELDKIRCH 9 dodáte stejnojmenné skříni s posuvnými dveřmi sofistikovaný vzhled!... více informací »
Paspartový Rám Feldkirch 9
Značka: Möbelix
3 699 Kč
Ověřit dostupnost
Šikovné předělané: S paspartovým rámem FELDKIRCH 9 dodáte stejnojmenné skříni s posuvnými dveřmi sofistikovaný vzhled!...

Šikovné předělané: S paspartovým rámem FELDKIRCH 9 dodáte stejnojmenné skříni s posuvnými dveřmi sofistikovaný vzhled! Ozdobný rám, vyrobený v šedém metalickém dekoru, je dokonalým doplňkem k modelu skříně FELDKIRCH 9 o rozměrech cca 271 x 229 x 62 cm. Skříň zvětší na rozměry cca 278 x 233 x 64 cm (Š x V x H) a dokonale vyzvedne ještě více její krásný vzhled. Paspartový rám je stejně jako skříňka oceněn značkami kvality „Blue angel“ a „Golden M“, je vyroben v Německu v souladu s „BQ – Alliance for Quality“, a to vám dává jistotu, že kupujete kvalitní výrobek. Efektivní vylepšete interiér své ložnice – s tímto atraktivním paspartovým rámem pro šatní skříň FELDKIRCH 9 s posuvnými dveřmi! Tip: Šatní skříně s posuvnými dveřmi FELDKIRCH ak nim ladící paspartové rámy jsou dostupné v různých velikostech a provedeních – takže si určitě najdete ten správný model pro vás!
Levný výrobek Paspartový Rám Feldkirch 9, 271/229 lze pořídit taky u nás v oblíbené kategorii příslušenství ke skříním! Najděte si oblíbené zboží z naší kategorie v akci.

Ve slevě produkt Paspartový Rám Feldkirch 9, 271/229 od top výrobce Möbelix můžete najít u nás nyní opravdu výhodně. Cena od 3 699 Kč.