Postel S Úložným Prostorem Azurro,90x200cm

Postel AZURRO je vyhotovena v dekoru dub Artisan v kombinaci s tmavým betonem. Díky zvolenému materiálu a barvě ji perfektně sladíte... více informací »
Postel S Úložným Prostorem Azurro
Značka: Möbelix
5 299 Kč
Ověřit dostupnost
Postel AZURRO je vyhotovena v dekoru dub Artisan v kombinaci s tmavým betonem. Díky zvolenému materiálu a barvě ji perfektně sladíte...

Postel AZURRO je vyhotovena v dekoru dub Artisan v kombinaci s tmavým betonem. Díky zvolenému materiálu a barvě ji perfektně sladíte s ostatním nábytkem v interiéru. Díky velkému úložnému prostoru je také velmi oblíbená v dětské a mládežnické místnosti. S rozměry přibližně 204 x 95 x 75 cm (D x Š x V) a s plochou lůžka 90 x 200 cm (Š x D) nabízí pohodlné místo na spaní. Polštáře, přikrývky a ostatní příslušenství najdou své místo v 1 velké a 1 málé zásuvce na kolečkách s lehkým chodem. Malé boční poličky mohou posloužit k uložení knížek, které čtete před spaním. Velmi přitažlivý je i vysouvací noční stolek, který využijete jako další odkládací prostor. Vysoce kvalitní a nenáročná na údržbu – povrch lze v případě potřeby snadno otřít vlhkým hadříkem, takže si postel uchová svou krásu po dlouhou dobu. Upozorňujeme, že matrace a lamelový rošt nejsou součástí dodávky. Postel AZURRO je k dispozici v mnoha různých verzích. Vyberte si svou vysněnou postel a užijte si klidný spánek noc co noc!

Tento neodolatelný produkt Postel S Úložným Prostorem Azurro,90x200cm s osvědčenou značkou Möbelix seženete zde nyní za výprodejovou cenu. V akci od 5 299 Kč.