Postel Ve Tvaru Domečku Lio Závěs Růžový

Dodání je zdarma.     Tato dětská postýlka, vyrobena z masivního borovicového dřeva s bílým nátěrem, vyzařuje útulný... více informací »
Postel Ve Tvaru Domečku Lio Závěs Růžový
Značka: Möbelix
17 399 Kč
Ověřit dostupnost
Dodání je zdarma.     Tato dětská postýlka, vyrobena z masivního borovicového dřeva s bílým nátěrem, vyzařuje útulný...

Dodání je zdarma.     Tato dětská postýlka, vyrobena z masivního borovicového dřeva s bílým nátěrem, vyzařuje útulný pocit bezpečí. Kromě pohodlné lehací plochy cca 90 x 200 cm (Š x D) nabízí dětem a mládeži dostatečný útulný prostor pro odpočinek a hry. Postýlka má dobrou stabilitu a celkové rozměry cca 213 x 100 x 165 cm (D x Š x V). Se dvěma zásuvkami můžete vy nebo vaše dítě uklidit dětský pokoj v několika jednoduchých krocích, a mít vše přehledně seřazeno. Postel hned na první pohled upoutá růžovým závěsem s motivem princezny a jejího koníka – vytváří tak malý útulný domek, který má dokonce i střechu a okna! Malé princezny se zde mohou pohodlně vyspat nebo relaxovat u pohádkové knihy. V ceně není zahrnut lamelový rošt, matrace, povlečení ani dekorace. Tato postel na hraní je snovým „domovem“ pro malé objevitele! Postel LIO je dostupná v různých designech, velikostech a konfiguracích. Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE, a zároveň je to zboží s doručením formou dropshipping. Co to pro Vás znamená? (Dropshipping) – rychlejší doručení – zboží jde přímo od dodavatele k V&aacut

Žádaný kus Postel Ve Tvaru Domečku Lio Závěs Růžový máte možnost dostat ještě tady na našich stránkách v oblíbené rubrice dětské postele! Nyní najdete ještě podobné produkty z této populární kategorie za zcela nejnižší cenu!

Tento žádaný kus Postel Ve Tvaru Domečku Lio Závěs Růžový od výrobce Möbelix jednoduše můžete najít zde teď za výhodnou cenu. Nabídka již od 17 399 Kč.