Psací Stůl Samo Dub Sonoma

Dodání je zdarma. Stůl na notebook SAMO zaručeně zaujme svým designem. Čtyři nohy ve tvaru A v tmavošedé barvě vytvářejí... více informací »
Psací Stůl Samo Dub Sonoma
Značka: Möbelix
4 599 Kč
Ověřit dostupnost
Dodání je zdarma. Stůl na notebook SAMO zaručeně zaujme svým designem. Čtyři nohy ve tvaru A v tmavošedé barvě vytvářejí...

Dodání je zdarma. Stůl na notebook SAMO zaručeně zaujme svým designem. Čtyři nohy ve tvaru A v tmavošedé barvě vytvářejí zajímavý kontrast ve spojení s deskou stolu v provedení dub sonoma. Čistý design se zde setkává s progresivitou. Ať už v kanceláři nebo v domácí pracovně: s tímto stolem si vytvoříte zajímavé a úhledné pracoviště. S rozměry cca 120 x 87 x 59 cm (Š x V x H) nabízí dostatek prostoru k rozložení pracovních pomůcek. Pracovní deska se nachází ve výšce cca 76,5 cm, a je možné ji zatížit do 20 kg. Obzvlášť praktické jsou dvě zásuvky, též v tmavošedé barvě, a odkládací přihrádka uprostřed stolu. Nástavec na monitor zajišťuje, že držení těla zůstane uvolněné i po hodinách. Vytvořte si dokonalý pracovní koutek pro zábavu a pohodlí při práci doma!  Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE, a zároveň je to zboží s doručením formou dropshipping. Co to pro Vás znamená? (Dropshipping) – rychlejší doručení – zboží jde přímo od dodavatele k Vám a ne z našich skladů nebo prodejen, z důvodu, abychom Vám toto zboží mohli nabídnout levněji   Nicméně pokud si budete přát zboží vrátit

Kvalitní produkt Psací Stůl Samo Dub Sonoma máte možnost získat rovnou tady a teď na našich stránkách zařazený v rubrice psací stoly! Připravili jsme pro vás kvalitní kousky z této známé kategorie za super cenu. Populární výrobce Möbelix svým zákazníkům nabízí vynikající výrobky. A to je teprve začátek! Tím ale ovšem naše nabídka nekončí, nebojte, v nabídce toho máme víc. U nás najdete další vybrané kousky značky Möbelix. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento výjimečný produkt Psací Stůl Samo Dub Sonoma originál od výrobce Möbelix můžete získat zde teď opravdu levně. Nabídka od 4 599 Kč.