Regál 4-You New Yur06

Regál ze série 4-YOU NEW v dekoru beton vyzařuje útulnou atmosféru a dokáže se harmonicky přizpůsobit téměř každému stylu... více informací »
Regál 4-You New Yur06
Značka: Möbelix
1 299 Kč
Ověřit dostupnost
Regál ze série 4-YOU NEW v dekoru beton vyzařuje útulnou atmosféru a dokáže se harmonicky přizpůsobit téměř každému stylu...

Regál ze série 4-YOU NEW v dekoru beton vyzařuje útulnou atmosféru a dokáže se harmonicky přizpůsobit téměř každému stylu bydlení. Regál s rozměry 30 x 189,5 x 34,6 cm (Š x V x H) sestává z 5 úzkych přihrádek na knihy, časopisy a dekorační předměty. Pomocí tohoto regálu si dokážete bez větších problémů udělat doma pořádek a navíc si s ním zkrášlíte své bydlení. V našem Möbelix online shopu naleznete různé typy a barevná provedení tohoto regálu, jakož i k němu vhodné komody ze stejné série. Nechte se inspirovat a kombinujte podle vašich představ!
Hodně žádaný produkt seženete bezstarostně tu umístěný v kategorii regály a dělící stěny! Získejte skvělé produkty z této populární sekce za zcela nejnižší cenu.

Tento nejprodávanější výrobek Regál 4-You New Yur06 od top výrobce Möbelix jednoduše naleznete u nás teď se slevou! V akci od 1 299 Kč.