Regál Megy

Malý regál MEGY v dubové a černé barvě láká svým lineárním vzhledem v industriálním stylu. Regál o rozměrech cca 80 x 158 x... více informací »
Regál Megy
Značka: Möbelix
2 499 Kč
Ověřit dostupnost
Malý regál MEGY v dubové a černé barvě láká svým lineárním vzhledem v industriálním stylu. Regál o rozměrech cca 80 x 158 x...

Malý regál MEGY v dubové a černé barvě láká svým lineárním vzhledem v industriálním stylu. Regál o rozměrech cca 80 x 158 x 40 cm (Š x V x H) vyrobený z MDFje díky povrchu potaženém melaminovou pryskyřicí odolný proti poškrábání a dá se snadno otřít. Robustní, hranatý rám z černého práškovaného kovuposkytuje potřebnou stabilitu. 8 otevřených přihrádek lze individuálně nazdobit podle vašeho vkusu.

Hodně povedený výrobek je k získání teď tady na našem webu v oblíbené sekci regály a dělící stěny! Nyní najdete kvalitní produkty ze zmíněné kategorie za extra cenu. To není vše, u nás vám nabídneme víc! Máme v nabídce však také více skvělých produktů od dodavatele Möbelix. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento designový výrobek Regál Megy pocházející od značky Möbelix jednoduše můžete získat zde teď opravdu výhodně. Ceny od 2 499 Kč.