Regál Se Šatnou Tyčí Dacho Dekor Dub Sonoma

Upozornění o doručení: Zboží bude doručeno přímo od výrobce speditérské firmou. Speditér zboží vyloží na okraji cesty... více informací »
Regál Se Šatnou Tyčí Dacho Dekor Dub Sonoma
Značka: Möbelix
3 199 Kč
Ověřit dostupnost
Upozornění o doručení: Zboží bude doručeno přímo od výrobce speditérské firmou. Speditér zboží vyloží na okraji cesty...

Upozornění o doručení: Zboží bude doručeno přímo od výrobce speditérské firmou. Speditér zboží vyloží na okraji cesty zadané adresy, z tohoto důvodu je třeba zajistit svépomocné odnesení zboží a také vlastní výnos do domu. Doručení je prostřednictvím spediční firmy. Následně Vás bude o termínu doručení kontaktovat kurýr, aby dohodl přesné datum doručení. Upozornění: Toto zboží se nenachází na našich prodejnách. Objednat si ho můžete přes e-shop Möbelix. Balení neobsahuje dekorace zobrazené na fotografii. Fotografie má pouze ilustrační charakter. Vrácení a reklamace zboží Vrácení zboží v zákonné lhůtě do 14 dnů bez udání důvodu proběhne následovně: zákazník nepoškozené a nepoužité zboží řádně zabalí. Kontaktuje naše zákaznické oddělení shop@moebelix.sk, odkud obdrží prostřednictvím e-mailu ‚vygenerovaný adresní štítek‘ pro zpětné odeslání. Vytištěný štítek zákazník nalepí na balík a odnese na poštu. Pošta balík bezpla
Akční produkt Regál Se Šatnou Tyčí Dacho Dekor můžete nakoupit nyní u nás umístěný v sekci příslušenství ke skříním! Nyní si můžete koupit oblíbené zboží z naší rubriky za zcela nejnižší cenu. To však není všechno, přichystali jsme toho pro vás více. U nás najdete další prověřené kousky od dodavatele Möbelix. Výběr toho nejlepšího najdete níže. Známý výrobce Möbelix vás a vaše blízké obohatí o top zboží. Nové kousky každý den!

Tento velmi oblíbený výrobek Regál Se Šatnou Tyčí Dacho Dekor Dub Sonoma od dodavatele kvalitních produktů Möbelix je k získání online až neuvěřitelně levně. Produkt koupíte teď u nás za 3 199 Kč.