Regál Se Šatnými Tyčemi Dacho Bílý

Upozornění o doručení: Zboží bude doručeno přímo od výrobce speditérské firmou. Speditér zboží vyloží na okraji cesty... více informací »
Regál Se Šatnými Tyčemi Dacho Bílý
Značka: Möbelix
3 339 Kč
Ověřit dostupnost
Upozornění o doručení: Zboží bude doručeno přímo od výrobce speditérské firmou. Speditér zboží vyloží na okraji cesty...

Upozornění o doručení: Zboží bude doručeno přímo od výrobce speditérské firmou. Speditér zboží vyloží na okraji cesty zadané adresy, z tohoto důvodu je třeba zajistit svépomocné odnesení zboží a také vlastní výnos do domu. Doručení je prostřednictvím spediční firmy. Následně Vás bude o termínu doručení kontaktovat kurýr, aby dohodl přesné datum doručení. Upozornění: Toto zboží se nenachází na našich prodejnách. Objednat si ho můžete přes e-shop Möbelix. Balení neobsahuje dekorace zobrazené na fotografii. Fotografie má pouze ilustrační charakter. Vrácení a reklamace zboží Vrácení zboží v zákonné lhůtě do 14 dnů bez udání důvodu proběhne následovně: zákazník nepoškozené a nepoužité zboží řádně zabalí. Kontaktuje naše zákaznické oddělení shop@moebelix.sk, odkud obdrží prostřednictvím e-mailu ‚vygenerovaný adresní štítek‘ pro zpětné odeslání. Vytištěný štítek zákazník nalepí na balík a odnese na poštu. Pošta balík bezpla
Ve slevě produkt Regál Se Šatnými Tyčemi lze nakoupit již dnes na našich stránkách ve známé sekci příslušenství ke skříním. Nyní získáte vyjímečné produkty z naší kategorie jednoduše online! Možná ale hledáte něco jiného, nebojte, v nabídce toho máme víc! Podívejte se také na další prověřené produkty od dodavatele Möbelix. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Tento výrobce Möbelix pro své zákazníky nabízí skvělé výrobky.

Tento akční produkt Regál Se Šatnými Tyčemi Dacho Bílý od skvělé značky Möbelix máte možnost koupit aktuálně opravdu levně! Levně za cenu 3 339 Kč.