Regál Zara

Dodání je zdarma. Malý stojací regál ZARA nabízí flexibilní využití pro váš domov. Lze jej použít volně stojící v... více informací »
Regál Zara
Značka: Möbelix
2 199 Kč
Ověřit dostupnost
Dodání je zdarma. Malý stojací regál ZARA nabízí flexibilní využití pro váš domov. Lze jej použít volně stojící v...

Dodání je zdarma. Malý stojací regál ZARA nabízí flexibilní využití pro váš domov. Lze jej použít volně stojící v místnosti nebo na zeď jako praktický úložný prostor. Nábytek o rozměrech přibližně 70 x 72 x 29 cm (Š x V x H) je vyroben z MDF s bílým povrchem, upraveným melaminovou pryskyřicí. Disponuje čtyřmi otevřenými přihrádkami bez zadní stěny a lze jej použít jako další úložný prostor pro pořadače v kanceláři nebo jako doplňkový nábytek vedle pohovky. Stabilitu regálu zajišťují kulaté plastové nožičky v černé barvě. S maximální nosností 20 kilogramů se regál stane užitečným pomocníkem ve všech situacích. K dispozici je i v jiné velikosti. Upozornění o doručení: Zboží bude doručeno přímo od výrobce spediční firmou. Speditér zboží vyloží na okraji cesty zadané adresy; z tohoto důvodu je třeba zajistit svépomocné odnesení z

Kvalitní produkt Regál Zara od výrobce Möbelix snadno můžete pořídit zrovna dneska opravdu levně! Stojí teď u nás 2 199 Kč.