Rohový Psací Stůl Masola Bílý/dub Sonoma

Dodání je zdarma. Vytvořte si ideální základ své domácí kanceláře nebo pokoje pro studium s tímto rohovým stolem od značky... více informací »
Rohový Psací Stůl Masola Bílý/dub Sonoma
Značka: Möbelix
5 699 Kč
Ověřit dostupnost
Dodání je zdarma. Vytvořte si ideální základ své domácí kanceláře nebo pokoje pro studium s tímto rohovým stolem od značky...

Dodání je zdarma. Vytvořte si ideální základ své domácí kanceláře nebo pokoje pro studium s tímto rohovým stolem od značky MID.YOU! Tento pracovní stůl se třemi deskami a rozměry cca 135 x 74 x 105 cm (Š x V x H) nabízí dostatek místa pro váš notebook, knihy a jiné dokumenty, abyste měli vše důležité vždy hned po ruce. Stolek je vyroben z dřevodekoru bílé a dubové barvy, lze jej sestavit i opačně v závislosti od prostředí a boduje maximální nosností do 50 kg. Jelikož povrch je potažen melaminovou pryskyřicí, stůl zaujme i svojí mimořádnou robustností, odolností a bude vás doprovázet dlouhá léta. Uspořádejte si domácnost praktickým a stylovým způsobem! S rohovým psacím stolem MASOLA si vybíráte stabilní a praktický kus nábytku, se kterým se mimořádně snadno pracuje. Moderní, jednoduché, atraktivní: doplňte tento výběr odpovídajícím mobilním kontejnerem, objevte další stoly ze série MASOLA a navrhněte si svoji domácí kancelář! Doufáme, že se vám zařizování s naším nábytkem bude líbit! Upozornění: Toto zboží se nenachází v našich prodejnách. Objednat si jej můžete pouze přes e-shop M

Tento velmi oblíbený produkt Rohový Psací Stůl Masola Bílý/dub Sonoma jde získat přímo tady na webu v populární rubrice psací stoly! Vyhledejte si ostatní kousky z této známé kategorie za neuvěřitelně výhodnou cenu. Tato značka Möbelix pro vás vyrábí vynikající výrobky To však není vše, přichystali jsme toho pro vás více. U nás najdete další prověřené produkty od značky Möbelix. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Designový produkt Rohový Psací Stůl Masola Bílý/dub Sonoma od dodavatele kvalitních produktů Möbelix snadno můžete pořídit tady nyní za příznivou cenu. Nyní za 5 699 Kč.