Rohový Regál Mintis Dekor Jádro Ořechu

Upozornění o doručení: Zboží bude doručeno přímo od výrobce speditérské firmou. Speditér zboží vyloží na okraji cesty... více informací »
Rohový Regál Mintis Dekor Jádro Ořechu
Značka: Möbelix
1 149 Kč
Ověřit dostupnost
Upozornění o doručení: Zboží bude doručeno přímo od výrobce speditérské firmou. Speditér zboží vyloží na okraji cesty...

Upozornění o doručení: Zboží bude doručeno přímo od výrobce speditérské firmou. Speditér zboží vyloží na okraji cesty zadané adresy, z tohoto důvodu je třeba zajistit svépomocné odnesení zboží a také vlastní výnos do domu. Doručení je prostřednictvím spediční firmy. Následně Vás bude o termínu doručení kontaktovat kurýr, aby dohodl přesné datum doručení. Upozornění: Toto zboží se nenachází na našich prodejnách. Objednat si ho můžete přes e-shop Möbelix. Balení neobsahuje dekorace zobrazené na fotografii. Fotografie má pouze ilustrační charakter. Vrácení a reklamace zboží Vrácení zboží v zákonné lhůtě do 14 dnů bez udání důvodu proběhne následovně: zákazník nepoškozené a nepoužité zboží řádně zabalí. Kontaktuje naše zákaznické oddělení shop@moebelix.sk, odkud obdrží prostřednictvím e-mailu ‚vygenerovaný adresní štítek‘ pro zpětné odeslání. Vytištěný štítek zákazník nalepí na balík a odnese na poštu. Pošta balík bezpla
Výjimečný a žádaný výrobek Rohový Regál Mintis Dekor lze koupit právě tu na stránkách v rubrice regály a dělící stěny! Máme pro vás ostatní produkty z této populární kategorie za výhodné peníze. Významný dodavatel Möbelix může nabídnout špičkové zboží A to ještě není vše. Tím ale však naše nabídka nekončí, náš sortiment je ale široký! U nás totiž najdete další kvalitní kousky značky Möbelix. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento akční produkt Rohový Regál Mintis Dekor Jádro Ořechu od výrobce s dlouholetou historií Möbelix získáte zrovna dnes za extra cenu. Nabídky již od 1 149 Kč.