Sada Stolků Pod Květiny Kada Z Masivního Dřeva

Třídílná sada stojanů na květiny KADA od společnosti MID.YOU dodá každému prostoru přírodní rustikální vzhled. Tři sloupy,... více informací »
Sada Stolků Pod Květiny Kada Z Masivního Dřeva
Značka: Möbelix
5 299 Kč
Ověřit dostupnost
Třídílná sada stojanů na květiny KADA od společnosti MID.YOU dodá každému prostoru přírodní rustikální vzhled. Tři sloupy,...

Třídílná sada stojanů na květiny KADA od společnosti MID.YOU dodá každému prostoru přírodní rustikální vzhled. Tři sloupy, vyrobené z masivního sheeshamového dřeva, mají rozměry asi 25 x 100 x 25 cm, 20 x 90 x 20 cm a 15 x 80 x 15 cm (Š x V x H) a každý z nich má nosnost do 20 kg. Bez ohledu na to, zda na nich chcete naaranžovat rostliny nebo speciální dekorativní předměty – tato sada tří stolků dává vždy na výsluní všechny vaše oblíbené kousky! Upozornění o doručení: Zboží bude doručeno přímo od výrobce spediční firmou. Speditér zboží vyloží na okraji cesty zadané adresy; z tohoto důvodu je třeba zajistit svépomocné odnesení zboží a také vlastní výnos do domu. Doručení je uskutečněné prostřednictvím spediční firmy. O termínu doručení Vás bude informovat kurýr, se kterým si domluvíte přesné datum doručení. Upozornění: Toto zboží se nenachází v našich prodejnách. Objednat si jej můžete pouze přes e-shop Möbelix.
Exkluzivní kus je k dispozici snadno tu na stránkách umístěný v rubrice odkládací stolky. Nyní najdete nové produkty z této oblíbené sekce v bezva akci. U zákazníků oblíbený výrobce Möbelix má na skladě kvalitní zboží

Tento diskontní výrobek Sada Stolků Pod Květiny Kada Z Masivního Dřeva od top výrobce Möbelix pořídíte na našich stránkách nyní za akční cenu. Aktuálně v akci za 5 299 Kč.