Šatní Skříň Aalen-Extra

Šatník vyhotovený v moderní barevné kombinaci dekorů dub Wotan a alpská bílá vytváří přátelskou atmosféru ve vaší... více informací »
Šatní Skříň Aalen-Extra
Značka: Möbelix
10 499 Kč
Ověřit dostupnost
Šatník vyhotovený v moderní barevné kombinaci dekorů dub Wotan a alpská bílá vytváří přátelskou atmosféru ve vaší...

Šatník vyhotovený v moderní barevné kombinaci dekorů dub Wotan a alpská bílá vytváří přátelskou atmosféru ve vaší ložnici. Skříň s rozměry 181 x 197 x 54 cm (Š / V / H) je vybavena čtyřmi otočnými dveřmi (dvě střední se zrcadly), za nimiž se nachází jedna šatní tyč a dvě police, které můžete namontovat v libovolné výši dle vlastních potřeb. Osum zásuvek ve dvou rozměrech poskytují dostatečný prostor na uskladnění svetrů, kalhot, košil, přikrývek nebo ložního prádla či spodního prádla. Tato velmi pěkná skříň přináší jasné barvy do ložnice a dodává jí celkový harmonický obraz. Přesvědčte se! Vytvořte si dokonalý šatník se sérií skříní a nástavců AALEN! Skříně jsou k dispozici v různých rozměrech a barevných dekorech. Upozornění: Horní deska skříně je bez povrchové úpravy, není olaminovaná. Poznámka: Certifikovaná skříň německé výroby.
Nejprodávanější produkt Šatní Skříň Aalen-Extra můžete pořídit přímo na webu v oblíbené sekci šatní skříně s otočnými dveřmi! Najděte si ještě jiné kousky z této populární kategorie z pohodlí domova. Třeba hledáte něco jiného, naše nabídka je široká. Máme v nabídce také další vybrané kousky od značky Möbelix. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Známý výrobce Möbelix nabízí kvalitní výrobky.

Nejprodávanější kus Šatní Skříň Aalen-Extra od známého výrobce Möbelix naleznete právě nyní za výhodnou cenu. V akci od 10 499 Kč.