Šatní Skříň Celle Extra

Dodejte své ložnici moderní atmosféru se šatní skříní CELLE EXTRA. Velký nábytek o rozměrech cca 181 x 197 x 54 cm (Š x V x H)... více informací »
Šatní Skříň Celle Extra
Značka: Möbelix
11 999 Kč
Ověřit dostupnost
Dodejte své ložnici moderní atmosféru se šatní skříní CELLE EXTRA. Velký nábytek o rozměrech cca 181 x 197 x 54 cm (Š x V x H)...

Dodejte své ložnici moderní atmosféru se šatní skříní CELLE EXTRA. Velký nábytek o rozměrech cca 181 x 197 x 54 cm (Š x V x H) přesvědčí svým elegantním designem v provedení dub Artisan s efektní šedou ve vysokém lesku. Nabízí také dostatek úložného prostoru za svými čtyřmi otočnými dvířky a zásuvkami, které lze ovládat zvenčí. Skříň se otevírá pomocí hliníkové rukojeti. Ponožky a spodní prádlo si v osmi zásuvkách jednoznačně najdou skvělé místo. Halenky, šaty, košile a obleky visí úhledně a bez záhybů na tyči na šaty. Své úložné boxy a svetry můžete uložit na dvě nastavitelné police. Díky certifikátům Blue Angel, Golden M a Made in Germany navíc víte, že model dřevodekoru je prověřené kvality. Pro individuální stylizaci interiéru můžete skříň vybavit dalším příslušenstvím. A pokud preferujete jinou velikost nebo jinou povrchovou úpravu dřeva, porozhlédněte se v našem obchodě: Zde najdete model v jiných provedeních. Moderní a promyšlená šatní skříň Oblíbený a akční výrobek Šatní Skříň Celle Extra jde koupit právě tady a teď na našich stránkách umístěný v sekci šatní skříně s otočnými dveřmi. Nyní si můžete koupit ještě jiné produkty z této oblíbené sekce za mimořádně nízkou cenu.

Neodolatelný produkt Šatní Skříň Celle Extra pocházející od značky Möbelix můžete najít na našich stránkách nyní skutečně výhodně. Akční cena od 11 999 Kč.