Šatní Skříň Filou Šířka 135cm

Šatní skříň ze série FILOU poskytne dostatek úložného prostoru pro veškeré oděvy a ložnici dodá jasnou a čistou atmosféru.... více informací »
Šatní Skříň Filou Šířka 135cm
Značka: Möbelix
8 799 Kč
Ověřit dostupnost
Šatní skříň ze série FILOU poskytne dostatek úložného prostoru pro veškeré oděvy a ložnici dodá jasnou a čistou atmosféru....

Šatní skříň ze série FILOU poskytne dostatek úložného prostoru pro veškeré oděvy a ložnici dodá jasnou a čistou atmosféru. Vyrobena byla v bílém dekoru a se třemi otočnými dveřmi. Vnitřek skříně je vybaven třemi policemi, které jsou výškově nastavitelné, a jednou věšákovou tyčí. Dalším prvkem jsou tři zásuvky, které jsou ideální k uložení spodního prádla nebo jiných drobností. Doplňte tuto šatní skříň i o ostatní nábytek ze série FILOU! S tímto nábytkem si vybíráte certifikovaný produkt, vyrobený v Německu, který zároveň splňuje požadavky „BQ – Alliance for Quality“ a nese značku kvality „DIN EN ISO 9001“. Upozornění: Toto zboží se nenachází v našich prodejnách. Objednat si jej můžete pouze přes e-shop Möbelix nebo na požádání v kamenných prodejnách.  
Exkluzivní výrobek Šatní Skříň Filou Šířka 135cm lze zakoupit také tady na našich stránkách v oblíbené kategorii šatní skříně s otočnými dveřmi. Máme pro vás ještě podobné produkty z této oblíbené rubriky za super peníze. Třeba hledáte něco jiného, u nás toho najdete mnohem více! U nás v nabídce najdete další zboží od dodavatele Möbelix. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Designový výrobek Šatní Skříň Filou Šířka 135cm od populární značky Möbelix jednoduše pořídíte zde teď právě za výhodnou cenu! Aktuálně v akci za 8 799 Kč.