Šatní Skříň Osaka Šířka 180cm

Potřebujete více místa pro své oblečení? Se stylovou skříní OSAKA získají i vášniví fanoušci módy dostatek prostoru pro... více informací »
Šatní Skříň Osaka Šířka 180cm
Značka: Möbelix
7 799 Kč
Ověřit dostupnost
Potřebujete více místa pro své oblečení? Se stylovou skříní OSAKA získají i vášniví fanoušci módy dostatek prostoru pro...

Potřebujete více místa pro své oblečení? Se stylovou skříní OSAKA získají i vášniví fanoušci módy dostatek prostoru pro svůj rozsáhlý šatník. Prostorově i vizuálně atraktivní šatní skříň je vyhotovena s bílým dekorem, který doplňují rukojeti v hliníkové barvě. Inteligentní uspořádání interiéru je zaměřeno na co největší přehled. Za čtyřmi otočnými dveřmi se nacházejí tři &
Tento kvalitní produkt Šatní Skříň Osaka Šířka jde nakoupit také na webu v oblíbené sekci šatní skříně s otočnými dveřmi! Vyberte si ještě jiné produkty z této oblíbené rubriky na pár kliknutí. Náš sortiment je široký, u nás totiž najdete další vybrané kousky značky Möbelix. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento žádaný výrobek Šatní Skříň Osaka Šířka 180cm pocházející od značky Möbelix najdete tady a teď právě opravdu výhodně! Teď v akci 7 799 Kč.