Sedací Souprava Enterprise Tmavě Šedá

Doplňte svůj moderní obývací pokoj s dokonale sladěnou sedací soupravou ENTERPRISE v tmavě šedé barvě. Sedačka z kovu a... více informací »
Sedací Souprava Enterprise Tmavě Šedá
Značka: Möbelix
44 999 Kč
Ověřit dostupnost
Doplňte svůj moderní obývací pokoj s dokonale sladěnou sedací soupravou ENTERPRISE v tmavě šedé barvě. Sedačka z kovu a...

Doplňte svůj moderní obývací pokoj s dokonale sladěnou sedací soupravou ENTERPRISE v tmavě šedé barvě. Sedačka z kovu a textilu boduje nadýchaným měkkým čalouněním s Nosag pružinami a pásovým pérováním s jádrem z PUR pěny a slibuje útulné večery u televize. Kromě toho má integrovanou funkci na spaní (cca 185 x 126 cm) pro příčné spaní – ideální pro hosty, kteří přenocují. S rozměry cca 277 x 238 cm je vybavena nohami v barvě chromu, které navíc dotváří trendový design. Sedací souprava ENTERPRISE vás okouzlí na první pohled a dodá interiéru nadčasovou eleganci!  

Tento výjimečný produkt Sedací Souprava Enterprise Tmavě Šedá od výrobce Möbelix jednoduše získáte v naší online nabídce za výhodnou cenu. Produkt koupíte teď u nás za 44 999 Kč.