Sedací Souprava Marten

Sedací souprava MARTEN je připravena kdykoliv přivítat hosty a dopřát vám potřebný komfort při čtení knihy, sledování filmu a... více informací »
Sedací Souprava Marten
Značka: Möbelix
62 999 Kč
Ověřit dostupnost
Sedací souprava MARTEN je připravena kdykoliv přivítat hosty a dopřát vám potřebný komfort při čtení knihy, sledování filmu a...

Sedací souprava MARTEN je připravena kdykoliv přivítat hosty a dopřát vám potřebný komfort při čtení knihy, sledování filmu a nebo poslouchání hudby. S rozměry 260 x 315 cm  získáte velkorysý prostor k sezení pro 5 osob. Elegantní potah v béžové barvě rozzáří váš obývací pokoj a zároveň ho zútulní. Kvalitní pružinový systém v čalounění společně s pěnou zajistí maximální pohodlí při relaxování.  Sedací souprava je rozkládací, nabízí plnohodnotné lůžko s plochou 145 x 233 cm. Hloubkově nastavitelné opěradlo nám umožní sedět v oblíbené poloze dlouhé hodiny. Integrovaný úložný box je ideálním místem pro úschovu lůžkovin. Maximální nosnost je 360 kg. Posaďte se na sedačku MARTEN a už nikdy nebudete chtít vstát. 

Kvalitní produkt Sedací Souprava Marten od kvalitní značky Möbelix jednoduše naleznete právě nyní opravdu výhodně. Nabídky již od 62 999 Kč.