Sedací Vak Verona Hořčicová Žlutá

Seďte a relaxujte s tímto skvělým sedacím pytlem! Sedací vak, s rozměrem cca 90 x 105 x 90 cm (Š x V x H), se díky decentnímu... více informací »
Sedací Vak Verona Hořčicová Žlutá
Značka: Möbelix
1 399 Kč
Ověřit dostupnost
Seďte a relaxujte s tímto skvělým sedacím pytlem! Sedací vak, s rozměrem cca 90 x 105 x 90 cm (Š x V x H), se díky decentnímu...

Seďte a relaxujte s tímto skvělým sedacím pytlem! Sedací vak, s rozměrem cca 90 x 105 x 90 cm (Š x V x H), se díky decentnímu potahu z mikrovlákna hořčicově žluté barvy v sametovém vzhledu hodí téměř ke každému stylu zařízení. Výplň s polystyrénovými kuličkami se ideálně přizpůsobí vašim konturám těla a nabídne vám příjemný komfort sezení. Můžete tak relaxovat při své oblíbené knize nebo si jen tak vychutnat útulné sezení. Upozornění: Toto zboží není vystavené ani dostupné skladem v kamenných prodejnách. Je možné jej získat na objednávku přes e-shop Möbelix, nebo na objednávku v našich prodejnách.
Tento oblíbený výrobek Sedací Vak Verona Hořčicová najdete nyní na našich stránkách v oblíbené sekci sedací vaky! Připravili jsme pro vás unikátní zboží z této oblíbené rubriky za nejnižší cenu! U zákazníků oblíbený výrobce Möbelix dodává skvělé produkty.

Tento zlevněný kus Sedací Vak Verona Hořčicová Žlutá od populární značky Möbelix jednoduše můžete získat zde nyní ve slevě. Právě teď jen za 1 399 Kč.