Skříň Lona Xxl Šedá

Praktická skříňka s posuvnými dvířky poslouží jako užitečný odkládací prostor v každé domácnosti nebo kanceláři. Svým... více informací »
Skříň Lona Xxl Šedá
Značka: Möbelix
9 199 Kč
Ověřit dostupnost
Praktická skříňka s posuvnými dvířky poslouží jako užitečný odkládací prostor v každé domácnosti nebo kanceláři. Svým...

Praktická skříňka s posuvnými dvířky poslouží jako užitečný odkládací prostor v každé domácnosti nebo kanceláři. Svým neutrálním vzhledem se hodí do každého interiéru. Vyberte si barvu, která se Vám bude nejvíce líbit. Upozornění o doručení: Zboží bude doručeno přímo od výrobce speditérské firmou. Speditér zboží vyloží na okraji cesty zadané adresy, z tohoto důvodu je třeba zajistit svépomocné odnesení zboží a také vlastní výnos do domu. Doručení je prostřednictvím spediční firmy. Následně Vás bude o termínu doručení kontaktovat kurýr, aby dohodl přesné datum doručení. Informace o balíku: Velikost balíčku 1: ca. 112x 45x 12cm (d x š x v) Váha balíčku: ca. 23,6kg Velikost balíčku 2: ca. 114x 42x 7cm (d x š x v)

Oblíbený výrobek Skříň Lona Xxl Šedá od top výrobce Möbelix jednoduše naleznete právě za výprodejovou cenu! Nyní za akční cenu 9 199 Kč.