Skříň Na Pořadače Lona L Š: 70 Cm Šedá

Dodání je zdarma. Všestranné kusy nábytku ze série LONA splní každé přání po individuálně řešené zakázce, a to jak... více informací »
Skříň Na Pořadače Lona L Š: 70 Cm Šedá
Značka: Möbelix
3 799 Kč
Ověřit dostupnost
Dodání je zdarma. Všestranné kusy nábytku ze série LONA splní každé přání po individuálně řešené zakázce, a to jak...

Dodání je zdarma. Všestranné kusy nábytku ze série LONA splní každé přání po individuálně řešené zakázce, a to jak barevností, velikostí, tak i vybavením. Uzamykatelná skříňka na dokumenty LONA L od značky MID.YOU je vybavena korpusem i dvířky s dřevěným dekorem v šedé barvě. Povrch je potažen melaminovou pryskyřicí, což zajišťuje dlouhou životnost a snadnou údržbu. Dvě posuvné dveře s hladkým chodem lze posouvat pomocí malých stříbrných úchytek a každá má středovou a levou zarážku dveří. Výškově nastavitelná police umožňuje flexibilnost vnitřního uspořádání. Kartotéka stabilně spočívá na cca 2 cm vysokých, kulatých černých nožičkách z plastu. S rozměry cca 70 x 74 x 40 cm (Š x V x H) ji lze použít všude tam, kde potřebujete více úložného prostoru a kde potřebujete schovat věci z dohledu, ale mít je na dosah ruky. S tímto nekomplikovaným, malým kusem nábytku si vyberete bezpečný, stylový úložný prostor pro dokumenty a papíry, který byste měli uchovávat za zavřenými dveřmi. Objevte další atraktivní kancelářský nábytek ze série LONA a navrhněte si svoji individuální, funkční domácí kancelář!  
Tento žádaný výrobek Skříň Na Pořadače Lona L Š: 70 Cm Šedá pořídíte bezstarostně tu v populární sekci skříne a regály do kanceláře. Získejte akční kousky ve zmiňované sekci za akční cenu. Oblíbená značka Möbelix dlouhodobě prodává vynikající výrobky. za báječné ceny.

Oblíbený a kvalitní produkt Skříň Na Pořadače Lona L Š: 70 Cm Šedá od společnosti s předním postavením na trhu Möbelix můžete najít na našich stránkách teď právě za super cenu. Nabídky od 3 799 Kč.