Skříň Na Spisy Profi

Kancelářský program PROFI zahrnuje množství praktických komponentů s možností individuálního kombinování. Uzamykatelná... více informací »
Skříň Na Spisy Profi
Značka: Möbelix
2 999 Kč
Ověřit dostupnost
Kancelářský program PROFI zahrnuje množství praktických komponentů s možností individuálního kombinování. Uzamykatelná...

Kancelářský program PROFI zahrnuje množství praktických komponentů s možností individuálního kombinování. Uzamykatelná skříňka na dokumenty o rozměrech 75 x 113 x 35 cm (š / v / h) v dekoru dub Kraft s bílým čelem ve vysokém lesku je díky 3 odkládácím příhradkám vybavavená dostatečným úložným prostorem na osobní dokumenty, či různé spisy. Zařiďte si kancelář zcela podle vašich představ – s flexibilním a cenově výhodným kancelářským programem PROFI!
Tento skvělý produkt Skříň Na Spisy Profi je k dispozici taky tady u nás v oblíbené rubrice skříne a regály do kanceláře! Připravili jsme ještě další produkty z této populární sekce za výprodejovou cenu.

Tento exkluzivní kus Skříň Na Spisy Profi od populární značky Möbelix snadno seženete na našich stránkách opravdu výhodně. Akční cena 2 999 Kč.