Skříň S Otočnými Dveřmi Detroit Šířka 200cm

Připravte se na individuální a atraktivní úložný prostor! Otočné dveřní šatní skříně DETROIT skórují svým atraktivním... více informací »
Skříň S Otočnými Dveřmi Detroit Šířka 200cm
Značka: Möbelix
15 999 Kč
Ověřit dostupnost
Připravte se na individuální a atraktivní úložný prostor! Otočné dveřní šatní skříně DETROIT skórují svým atraktivním...

Připravte se na individuální a atraktivní úložný prostor! Otočné dveřní šatní skříně DETROIT skórují svým atraktivním vzhledem a dobře navrženým prostorem. Tato ložnicová skříňka má prostorné rozměry přibližně 200 x 216 x 58 cm (Š x V x H). Bundy, pracovní oděvy, košile a halenky se dají na 3 šatních tyčích pohodlně a s přehledem zavěsit. 3 nastavitelné police o šířce přibližně 96 cm nebo 48 cm jsou ideální na svetry, trička ale i ložní prádlo. 3 zásuvky poskytnou dostatek místa pro spodní prádlo, čepice a šály. Určitě oceníte i 2 zrcadla na čelní straně. Toto zboží se nenachází na našich prodejnách. Objednat si ho můžete přes internet nebo na každé prodejně.
Hodně prodávaný produkt Skříň S Otočnými Dveřmi Detroit Šířka 200cm lze koupit také na webu umístěný v kategorii šatní skříně s otočnými dveřmi! Najděte si podobné produkty ve zmíněné sekci za výprodejovou cenu! Věhlasný dodavatel Möbelix vás a vaše blízké obohatí o vynikající sortiment. Však to vidíte sami! Přichystali jsme toho pro vás více, u nás v nabídce najdete další kousky od dodavatele Möbelix. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Výjimečný a žádaný kus Skříň S Otočnými Dveřmi Detroit Šířka 200cm od skvělého výrobce Möbelix jednoduše seženete na našich stránkách extra se slevou! Momentálně v akci za 15 999 Kč.