Skříň S Posuvnými Dveřmi Bensheim 316/230 Hg

Tato moderní skříň s posuvnými dveřmi značky JAMES WOOD v módním vzhledu je úžasným doplňkem ale i úložným prvkem pro... více informací »
Skříň S Posuvnými Dveřmi Bensheim 316/230 Hg
Značka: Möbelix
27 999 Kč
Ověřit dostupnost
Tato moderní skříň s posuvnými dveřmi značky JAMES WOOD v módním vzhledu je úžasným doplňkem ale i úložným prvkem pro...

Tato moderní skříň s posuvnými dveřmi značky JAMES WOOD v módním vzhledu je úžasným doplňkem ale i úložným prvkem pro každou ložnici. S rozměry přibližně 316 x 230 x 62 cm (Š / V / H) nabízí mnoho prostoru pro celý letní i zimní šatník. Atraktivní design v imitaci dub Wotan v kombinaci s bílým lesklým povrchem na dvou středních dveřích se synchronizovaným otevíráním vytváří stylové prostředí a vyzařuje moderní styl bydlení. Chromované lištové úchyty poskytují skříni eleganci. Využijte bohatý výběr příslušenství v této stylové skříni s posuvnými dveřmi! Nejdůležitější informace:     4 posuvné dveře 4 šatní tyče 8 polic, nastavitelné rozměry: 316 x 230 x 62 cm (Š / V / H)
Vysoce kvalitní produkt Skříň S Posuvnými Dveřmi Bensheim 316/230 máte možnost sehnat také tu umístěný v rubrice šatní skříně s posuvnými dvěřmi. Připravili jsme skvělé kusy z této známé sekce za outletovou cenu!

Zlevněný výrobek Skříň S Posuvnými Dveřmi Bensheim 316/230 Hg od známé značky Möbelix snadno můžete sehnat právě teď za výhodnou cenu! Akční cena 27 999 Kč.