Skříň S Posuvnými Dveřmi Bensheim 361x230cm

Tato moderní skříň s posuvnými dveřmi značky JAMES WOOD v módním vzhledu je úžasným doplňkem ale i úložným prvkem pro... více informací »
Skříň S Posuvnými Dveřmi Bensheim 361x230cm
Značka: Möbelix
29 999 Kč
Ověřit dostupnost
Tato moderní skříň s posuvnými dveřmi značky JAMES WOOD v módním vzhledu je úžasným doplňkem ale i úložným prvkem pro...

Tato moderní skříň s posuvnými dveřmi značky JAMES WOOD v módním vzhledu je úžasným doplňkem ale i úložným prvkem pro každou ložnici. S rozměry přibližně 361 x 230 x 62 cm (Š / V / H) nabízí mnoho prostoru pro celý letní i zimní šatník. Atraktivní design v imitaci dub Wotan v kombinaci s bílým lesklým povrchem na dvou středních dveřích se synchronizovaným otevíráním vytváří stylové prostředí a vyzařuje moderní styl bydlení. Chromované lištové úchyty poskytují skříni eleganci. Využijte bohatý výběr příslušenství v této stylové skříni s posuvnými dveřmi! Nejdůležitější informace:     4 posuvné dveře 4 šatní tyče 8 polic, nastavitelné rozměry: 361 x 230 x 62 cm (Š / V / H)

Tento exkluzivní kus Skříň S Posuvnými Dveřmi Bensheim 361x230cm od kvalitní značky Möbelix jednoduše pořídíte na našich stránkách teď právě skutečně levně. Nabídka již od 29 999 Kč.