Skříň S Posuvnými Dveřmi Feldkirch 4 181/229

Tato atraktivní skříň vyhotovena v dubovém dekoru Wotan má teplý, útulný vzhled a vytváří velmi příjemnou atmosféru v... více informací »
Skříň S Posuvnými Dveřmi Feldkirch 4 181/229
Značka: Möbelix
14 499 Kč
Ověřit dostupnost
Tato atraktivní skříň vyhotovena v dubovém dekoru Wotan má teplý, útulný vzhled a vytváří velmi příjemnou atmosféru v...

Tato atraktivní skříň vyhotovena v dubovém dekoru Wotan má teplý, útulný vzhled a vytváří velmi příjemnou atmosféru v ložnici. Skříň disponuje dvěma posuvnými dveřmi – jedněmi se zrcadlem. Celkový vnější dojem dotvářejí lištové úchyty v barvě chromu. Za dveřmi se nachází dostatek prostoru se 2 závěsnými tyčemi a 2 policemi na uložení sukní, kalhot, blůzek a triček přehledně a snadno.   Nejdůležitější informace:      2 posuvné dveře, 1 se zrcadlem 2 šatní tyče / 2 police rozměry: 181 x 229 x 62 cm (Š / V / H) úchyty: lištové dekor dub Wotan   Upozornění: Tento výrobek není skla Tento vynikající produkt Skříň S Posuvnými Dveřmi můžete dostat právě zde na webu zařazený v kategorii šatní skříně s posuvnými dvěřmi. Podívejte se na unikátní zboží z této oblíbené rubriky za výhodnou cenu! U zákazníků oblíbený výrobce Möbelix má vynikající produkty. Pořiďte si super produkty od tohoto výrobce!

Oblíbený a akční výrobek Skříň S Posuvnými Dveřmi Feldkirch 4 181/229 značky Möbelix seženete zrovna opravdu výhodně! Teď za akční cenu 14 499 Kč.